Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на резултати 41 до 54 от 54

Тема: За гоУемите

Легионер

По подразбиране

Весела Коледа ! :)
    Значи излизаш с приятелки на кафенце и не си откъсваш очите от таблета или тела, така ли ? :Д Дилянке, съмняваш ме мила и за годините. А за паролите не лъжи, изнудвате хората да ви ги дават, за дуото ти знам, че е крал акуанти по този начин, или е занулявал войска, и хората се триеха после.
    Даже четох твой ММ наскоро, където пишеш че искаш ситърство или да дадът достъп до акуантите, както ти си им казала, хахахха

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Не съм казала, че не съм влизала, следователно не съм и излъгала, гении! Не ти дължа обяснения какво правя като изляза с приятели, а ти каква си че ми държиш сметка не знам. Заповядай в Русе да се видим и ще видим на колко съм години и дали като изляза вися само на тела. И настоявам да прочетеш следното - http://rechnik.info/%D0%B8%D0%B7%D0%...B0%D0%BD%D0%B5
    Подчертавам НАСИЛВАНЕ, ПРИНУДА, НАТИСК, не знам как мога да насиля някой да си даде паролата. Като го намериш тоя дето съм го насилила, моля да ме запознаеш с него, мерси и весела Коледа!
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Легионер

По подразбиране

Първо правило на споровете в Интернет - ако губиш, започни да поправяш граматиката на другия.

Преторианец selekta's Avatar
    Местонахождение
    София

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил SEZ Преглед на мнение
    "...победата е в това, кой ще построи чудо на ниво 100, а не в това, кой каква армия ще извади, защото е много важно как ще я използва..."
    И аз това казах, ама по-размито. Освен че играта е 'военна' е и 'стратегия'.
    Очаквахме интересен Ендгейм. На все по-затихващите бг сървъри най-после някакво оживление...Ама не се получи :(

Но пък това си има и добрата страна - 11 дни празници са: 1 ден купонясваш, 1 ден се свестяваш...и така 11 дни и нощи...вместо да храним оффове и дефове...За нашия лагер поне е така - съперниците да му мислят.

Весело изкарване на празниците на всички!

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Опит за вземане на уни шапка:
    http://www.travian-reports.net/bg/re...38,3388611c4ba

Правим си празниците весели!! Айде наздраве колеги "неиграещи с респект"!
    Понякога гледам хората, с които по-рано съм се държала добре и неволно започвам да се съмнявам в своята адекватност.

Легионер

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Правим си празниците весели!! Айде наздраве колеги "неиграещи с респект"!
    Цитат Първоначално Добавил Диляна Преглед на мнение
    Колкото до съюзите бяха доста отдавна явни, ама съюзите ви с КЛАН и RESPEKT направо ме потресоха и т.н.
    Очевидно този път не сме ние. Наздраве!

Легионер

По подразбиране

Наздраве,и весела Коледа на всички:)Доклади ще има ли?:))

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Цитат Първоначално Добавил plams Преглед на мнение
    Наздраве,и весела Коледа на всички:)Доклади ще има ли?:))
    Пуснати са в темата за докладите.

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

JOKER, darius, Rali и paskal
    както и всички техни поддръжници
    оставям ви да си начешете крастата като минавате с 2к оф има няма и грабите рес от тук там
    разбира се, много е лесно 2 дена преди края, когато никой не влиза, да се правим на много големи играчи, "атакери", "касатори" и т.н.
    лично на вас казвам - следващия сървър, в който ви видя толерантност НЯМА да има
    и да добавя ПРЕСТАНЕТЕ ДА МИ СПАМИТЕ ПОЩАТА С ПРАЗНИ ПИСМА
    + апел към гоуемия доктор релакс - престани да ми пише, имало писма от теб, сори ама си в списъка на игнорираните и НЕ те чета, заедно с дариус, жокер, один и всичките там мултаченца дето ми спамите ^.^

а до атакерчетата с останали армии - ако искате да ги разбиете правете го в чудото
    Последна промяна Диляна; 08-01-16 в 22:47

Легионер sandwarrior's Avatar

По подразбиране

Дидке...ся що са тези заплахи?
    "Когато накарат врага да побегне, те [българите] не са доволни като персите, ромеите и други народи с преследването им на разумна дистанция и плячкосването на техните стоки, а не оставят преследването докато не постигнат пълно унищожение на враговете си"

"The adventure starts in our dreams, we dream of blue water teaming whit life, we dream of that one fish... These are the dreams of spearo's all around the world, all searching that one fish"

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Аз не заплашвам, аз предупреждавам :)

Легионер sandwarrior's Avatar

По подразбиране

И предупреждения е безсмислено и смешно... та така де поздрав
    https://www.youtube.com/watch?v=bMN6CuB6R1c
    "We are Back in control, force them to surrender
    Take what is ours, restore law and order"
    "Когато накарат врага да побегне, те [българите] не са доволни като персите, ромеите и други народи с преследването им на разумна дистанция и плячкосването на техните стоки, а не оставят преследването докато не постигнат пълно унищожение на враговете си"

"The adventure starts in our dreams, we dream of blue water teaming whit life, we dream of that one fish... These are the dreams of spearo's all around the world, all searching that one fish"

Легионер

По подразбиране

Аз не заплашвам, аз предупреждавам :)

аз се стресирах :Д Може да предупреждаваш жабите в блатото /Р
    Все едно малката да ме заплашва, ще ти дам мила кърпичка да си избършеш сополите, по случай провалите ти :Д

Паладин Диляна's Avatar
    Местонахождение
    Русе

По подразбиране

Just let it go, don't want to argue anymore
    I can't be sure I know just what we're fighting for
    ...
    What if I was nothing? What if this is true?

Контекста е друг /не какъвто в песента/, разбира се. :)

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за публикуване

• Вие не можете да правите нови теми
  • Вие Не можете да отговаряте.
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате вашето мнение
  •